YAŞADIĞIMIZ ZORLUKLAR NE ANLAMA GELİYOR

YAŞADIĞIMIZ ZORLUKLAR NE ANLAMA GELİYOR

Hayatta karşılaştığımız zorluklar ne zaman planlandı ve karşımıza çıktı? Peki yaşadığımız zorluklar bize nasıl mesajlar oluyor bunları öğrenmek için bu yazıyı yazıyorum.

Biz aslında bu dünyada doğmayı ve bedenlenmeyi seçtiğimiz için bu dünyaya göre cesur ruhlarız. Hepimiz bir bedende doğduktan sonra gerekli dersleri almak için türlü zorluklarla karşılaşıyoruz ama gelmeden önce ruhsal alemde bunlar bize gösterildi ve biz bunları kabul ederek geldik. Bu yüzden mistik anlamda dünyadakiler olarak cesur ruhlar şeklinde tanımlanıyoruz.

Medyumların yorumlarına göre evet biz bu dünyaya gelmeden önce aslında tüm yaşanacaklar bize gösteriliyor. Medyumların bilmesi de bu kayıtları kullanabilme yeteneğine sahip olmasıdır.

  • Biz öğreneceklerimizi zıtlıklarla öğreniriz. Ve bir kişi hayatında ki zorluğu şifalandırdığında diğer insanlara da mutluluk frekansı yayarız çünkü bizim frekanslarımız bağlantılıdır.
  • Kozmik borç, karmanın bir diğer biçimi yani başka bir kişiyle aramızda ki enerjinin dengelenmesi gerektiğini söyler. Yani aslında o zorluklar ve mutluluklar sadece bizimle bağlantılı değildir yaşadığımız ve yarattığımız her şey enerji olarak diğer insanlarla bağımıza eklenir. Yine onlarında aynı şekilde bizimle.

Bu yüzden ruhun aydınlanması ve rehber ruhlara duyulan ihtiyaç her zaman vardır.

cevapla

email adresiniz yayınlanmayacaktır. tüm alanları doldurunuz *

− 5 = 1