Tesirli Aşk Büyüsü

İki insanın birbirini sevmesi ve bir ömrü birlikte geçirmesi hayattaki en değerli şeylerden bir tanesidir. Kimi zaman gerçek aşk bulunabilse de, kimi zamanlarda farklı sebeplerden engeller ortaya çıkabiliyor. Mantığında insan olan her konunun iyi ve kötü tarafları bulunmaktadır. Niyetin önemi burada bir kere daha ortaya çıkmaktadır.

 

2 Türlü De Yapılabilmekte

Aşk isteği, insanları kimi zamanlarda yanlış anlamda eylemlere sürüklemektedir. Kişinin çok istediği bir kişiyi aşık etmesi ya da var olan aşkın engellenmesi için büyülere başvurulmaktadır. Yapılan büyüler çoğunlukla birini bağlamak için yapılsa da, ayırmak için de yapılanları bulunmaktadır. Halk arasında bilinen tesirli aşk büyüsü, kavramı dahilinde sonuca ulaştıran kesinliktedir. Ehli kişiler tarafından yapıldığında gerçek sonuçlar vereceğinden, uygulayacak kişi çok önemlidir. İyi ve kötü amaçlı olarak yüzyıllardır yapılmış olan büyülerin günümüzde yazılı bir kaynağı bulunmamaktadır. Dilden dile, nesilden nesile geçiş gösterir.

 

Koruma Amaçlı Türleri Mevcut

Var olan büyüye karşı yapılan ve koruma amaçlı da yapılabilen tesirli aşk büyüsü, çok çeşitli ritüeller eşliğinde tamamlanmaktadır. İstenmeyen sonuçlar doğurabilecek ve yanlış amaçlara yönlendirebilen tesirli aşk büyüsü, koruma amaçlı yapıldığında kişiyi koşulsuz koruma altına almaktadır. Bu uygulamalarda farklı alemlerden cinlerin de yardımı alınarak işlemler yapıldığı için profesyonel kişilerin her anı kontrol altında tutarak tatbik etmesi önerilmektedir. Yapılan büyünün geri dönüşü çoğu zaman yoktur; bu anlamda iyice planlanıp sonuçlarına boyun eğmek gerekir.

 

cevapla

email adresiniz yayınlanmayacaktır. tüm alanları doldurunuz *

1 + 8 =