SPİRİTÜEL HOCA NE YAPAR?

Spiritüel kelimesi uzun yıllardır araştırılan ve merak edilen bir konudur. Eminim, sizde merak ediyorsunuz. Spiritüel hocalık nedir, kimdir? Spiritüel hoca ne iş yapar? Spiritüel hocayı bilimsel olarak anlatamayız. Spiritüel hocalık tamamen metafizikle ilgili bir alandır. Aslında soyut bir konudur. Spiritüel hocalar ruh doktorudur. Evet, sizin karın ağrınızla, baş dönmenizle, mide bulantınızla ilgilenmez. Aşk hayatınızla, evliliğinizle, kısmetinizle ilgilenir. Aşk büyüsü yapan Spiritüel hocalar size aşk hayatınızda yardım eder. Örneğin sevdiğiniz kişiyle ayrılmış olabilirsiniz, boşanmış olabilirsiniz, platonik aşık olabilirsiniz, sevgilinizi evliliğe ikna edemiyor olabilirsiniz.

Spiritüel hoca bu konuda size aşk büyüsü, bağlama büyüsü, canbar büyüsü, kilit büyüsü, soğan büyüsü, papaz büyüsü, evlilik büyüsü, aşk celbi, muhabbet celbi, evlilik celbi yapar. Eğer birini kendinizden uzak tutmak istiyorsanız ya da başka bir çifti ayırmak istiyorsanız bu sefer Spiritüel hoca; yumurta büyüsü, ayırma büyüsü, soğutma büyüsü, boşanma büyüsü, uzaklaştırma büyüsü, def etme büyüsü yapar. Eğer üzerinize büyü yapılmasından endişe ediyorsanız ya da nazardan çok kolay etkileniyorsanız koruma büyüsü yapar. Aslında içinde bulunduğunuz tüm sıkıntıların bu şekilde çözümleri vardır ve biz bunları her ne kadar büyü olarak anlatsak da bütün işlemler de büyü kullanılmaz.

Çoğu zaman rahmani yöntemlerle de (vefk, celb, muska gibi) Büyü yaptırmak istemeyen kişiler rahmani yöntemlerle de sonuca ulaşabilirler.

Spiritüel hocalar ortalama otuz yıldır hocalık yapmaktadır.

Sizlere aşk büyüsü, göz bağlama büyüsü, evlilik büyüsü, dil bağlama büyüsü, koruma büyüsü, tırnak büyüsü, papaz büyüsü, kırk bir dikiş büyüsü, soğan büyüsü, canbar büyüsü, kiriş büyüsü, odkara büyüsü, saç büyüsü, ayırma büyüsü, soğutma büyüsü, boşanma büyüsü, ölü toprağı büyüsü, ip büyüsü, mum büyüsü, nohut büyüsü, ceviz büyüsü, kuzu kalbi büyüsü, bağırsak büyüsü, şirinlik büyüsü, kilit büyüsü… konusunda yardımcı olurlar. Onun dışında üzerinize yapılmış büyü olduğundan şüphe ediyorsanız da Spiritüel hocalara ulaşın.

Öncelikle yıldızname bakımı yaptırıp üzerinizde ne olduğunu görün, bakımda çıkan probleme göre de Spiritüel hoca ile çalışma yapın. Büyü bozumu için kullanmanız gereken malzemeler olur. Bunlar eğer Türkiye’de iseniz elden size teslim edilir. Cin musallatı varsa yüz yüze görüşmek çok daha iyi olacaktır. Genellikle bu musallatlar rukye tedavisi ile çözülür. Diğer insanlar arasında sevilmek, sayılmak, güven duyulan bir insan olmak, hatta onlardan bir adım önde gözükmek istiyorsanız şirinlik büyüsü yapılır.

Spiritüel Hocalık Nedir ?
Bu bir muskadır aslında. Üzerinizde taşımanız gerekir. Maddi yönden sor durumdaysanız, işleriniz istediğiniz gibi gitmiyorsa rızık bereket vefki yapılır. Bu vefki ticarethanenizde ya da cüzdanınızda bulundurmanız gerekir. İşlerinizin yoluna girene kadar vefki taşımanız yeterli olur. Yani anlatıkmak istenen Spiritüel hocalık ile uğraşan kişi size tüm bu konularda hatta daha fazlasında yardımcı olabilmelidir. Çalışacağınız Spiritüel hoca rast gele bulduğunuz birisi olmasın. Hem ilminden hem de tecrübesinden emin olduğunuz bir hoca olsun. Aşk büyüsü yapan hoca arıyorsanız en iyi Spiritüel hoca ile çalışmalısınız. Bağlama büyüsü yapan hoca arıyorsanız en güvenilir Spiritüel hoca ile çalışmalısınız. Evlilik büyüsü yapan hoca arıyorsanız en etkili Spiritüel hoca ile çalışmalısınız. Papaz büyüsü yapan hoca arıyorsanız en tecrübeli Spiritüel hoca ile çalışmalısınız.

Canbar büyüsü yapan hoca arıyorsanız garantili büyü yapan spiritüel hoca ile çalışmalısınız. Muska yazan hoca arıyorsanız en ünlü Spiritüel hoca ile çalışmalısınız. Her spiritüellik ile uğraşıyorum diyen spiritüel hoca olmuyor ne yazık ki… Çalışacağınız hoca en kısa sürede sizi sonuca ulaştırabilmelidir. Yani bir aşk büyüsü için size beş ay, altı ay gibi süre veren Spiritüel hocalar ile hiç uğraşmayın. O büyü etki edene kadar sevdiğiniz kişi başkasıyla evlenebilir.

Büyü için biçilen süre en fazla yirmi bir gün olmalıdır. Tabi bu süre zarfında spiritüel hocanın dediklerine uymak zorundasınız. Tüm büyülerin belirli vakti, şekli, ritüeli vardır. Bunlar kişiden kişiye, yapılacak işlemden işleme değişiklik gösterir. Ezbere uygulanacak şeyler değildir. O yüzden spiritüel hocalık da çok tecrübe kazanılmış olması gerekir. Aksi halde her şey daha da kötüye gidebilir. Bu işlemler hatasız yapılmalıdır. Titiz bir çalışma gerektirir. Sizde büyü yapan spiritüel hoca arıyorsanız spiritüel hocalara ulaşabilir bizzat kendisinden detaylı bilgiyi alabilirsiniz. Geniş çalışma alanıyla her konuda size yardımcı olacaktır. Resmi ve ruhsatlı spiritüel hoca olması sebebi ile de güven konusunda tereddüt etmeden istediğiniz işlemi yaptırabilirsiniz. İşlemle beraber faturanız da kesiliyor. Gelemeyenler için kargoda ki malzemeler ile gönderilir.