Domuz Yağı ve Sabun Büyüsü

 

İki kadim büyüyü bu yazıda değerlendirmek istedim. Çünkü ikisi de kara büyü diye geçmektedir. Öncelikle kesinlikle tanıtım amaçlı yazıyoruz çünkü güçlü büyüler olduğu için Uzman bir medyum ile yapılmalıdır.

Domuz Yağı Büyüsü

Malzemelerinde gerçek olarak domuz yağı kullanılır. Bu yüzden doğru yöntemlerle yapılmadığı takdir de etkilerinin kendisine döneceği bir büyüdür.  Genellikle hayatları dağıtmak için kötü niyetli insanlar tarafından yapılır. Her medyum kabul etmez bu büyüyü yapmayı çünkü kötü cinlerle iletişime geçileceği için korunması zor ve bedelleri ağırdır. Zor bozulan büyüler arasındadır. Uzman medyum hayvandan parçalar ve yağını alır o şekilde büyü yapımına başlar.

Sabun Büyüsü

Sabun büyüsü kolay gibi görünür ama yine kara büyüler arasındadır. Eskiden cadıların ve kötü niyetli şamanların yaptığı geleneksel bir büyüdür. Ve her kültürde mutlaka bir sabun büyüsü yapan medyum bulunur. Buradan da anlıyoruz ki geçerliliği ağır bir büyüdür. Bağlama büyülerinde ve hastalık musallat etme büyülerinde kullanılır. Önceden sabun büyüsü yapan cadılar insan yağından yapılma sabunlar kullanılırmış. O zamandan kalan gizli ilimlerde kadim ve tehlikeli bir büyüdür. Ya kişiye aşık olmaz ya da o bunalımdan intihar etmeye kadar etkiler. Sabun büyüsün yapımı: Sabun üzerine iğne batırılarak yapılır. Sabunun üzerine o insanın portresi çizilir.

İstanbul’da ki ünlü medyumlar ve Ankarada ki medyumlar içinde bu iki büyüyü çok güçlü bir şekilde yapan iki medyumla karşılaşmıştık. Umarım bir gün yolunuz onlara düşer . Şifa olsun.

cevapla

email adresiniz yayınlanmayacaktır. tüm alanları doldurunuz *

30 − = 28