Cin Mektubu

Cin Mektubu Nedir?

Cin mektubu, peygamberin cinlerin zararlarından korunmak için Hz.Ali’ye yazdırdığı bir mektuptur. Onu evinde bulundurana asla zarar gelmediğine inanılır. Evinizde devamlı ikamet eden cinlerde vardır. Önemli olan kötü niyetli olan cinlerin olmaması. Bu yüzden evinizde cin mektubu bulundurmayı peygamberimiz doğru buldu. Ona söyledi ve Hz. Ali’ye yazdırdı. Genel olarak duanın içeriği şu hayırla gelen dışında olanlara asla izin verme. Sizin de geniş haklarınız var bizimde var hepimiz Allah’ın kuluyuz ama Allah’ın Mülkü geniş bu yüzden evimin içinde beni rahatsız etme. Kadim zamanlarda uzman medyumlar kısmet açmak için ya da üçüncü kişiyi aradan çıkarmak için cin mektuplarından yardım aldılar.

Hele bir de size aşık olurlarsa, rüyada rahatsız etmelere başlar artık çıldırtma noktasına getirebilir. Rivayetlere göre sabaha kadar onların inleme seslerini duyabilirsiniz ve sonrasında kaybolacaklar gelemeyecekler zaten. Cadılık kitaplarında da geçtiği anlatılır.

Cin Mektubu ve Medyumlar

 Vefk ilmine hakim medyumlar bilirler ki bu mektubun kıymeti büyüktür. Ve onlarda büyü işlemlerini yaparken kötü cinlere musallat olmamak için mutlaka kendilerinde veya medyum ofislerinde bu mektubu bulundurmak zorundadırlar. En tehlikeli büyülerin yapımında kullanıldığı söylenir çünkü bozulmayan büyüler sınıfına girmektedir.

cevapla

email adresiniz yayınlanmayacaktır. tüm alanları doldurunuz *

17 − = 16